Żabki – Prezentacja grupy

Wychowawcą grupy jest mgr Joanna Wójcicka.  Do grupy uczęszcza 21 dzieci : 11 dziewczynek oraz 10 chłopców. Nasze 4 – 5 latki uczęszczają do Przedszkola już drugi rok, więc nawiązują pierwsze przedszkolne przyjaźnie. Jest to grupa, która charakteryzuje się dużą ciekawością świata, lubiąca zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne. Aktywnie uczestniczą we wszystkich proponowanych aktywnościach. W czasie wolnym podejmują bardzo ciekawe zabawy tematyczne, często wcielając się w role społeczne. Dużą radość sprawiają nam wyjścia na przedszkolny plac zabaw oraz spacery – szczególnie te jesienne w parku. W naszej grupie dużą wagę poświęcamy na kształtowaniu czynności samoobsługowych, a wprowadzony ,,Kodeks Zachowań”  ułatwia nam pracę, dzięki temu dzieci znają i respektują zasady i normy w grupie. Dzieci z grupy ,,Żabki” są miłe i koleżeńskie, a atmosfera panująca podczas wspólnych działań jest bardzo przyjazna.

Skip to content