Motylki – Prezentacja grupy

Grupa liczy 26 dzieci,  15 dziewczynek i 11 chłopców. Dzieci chodzą do przedszkola trzeci rok, więc coraz lepiej się znają i nawiązują przyjaźnie. Dzieci serdecznie przyjęły do naszej grupy nowe koleżanki i kolegów. Wiek 4 i 5 latka charakteryzuje się dużą ciekawością świata,  dlatego też działania w naszej grupie są bardzo urozmaicone. Kładziemy nacisk na  wspieranie całościowego rozwoju dziecka.  Dzieci aktywnie uczestniczą i angażują się we wszystkie proponowane działania.  Każdego dnia dzieci dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami zarówno  z nauczycielem jak i z rówieśnikami. Nasza grupa organizuje wiele różnych imprez.  Naszym celem jest uśmiech,  radość  i dobre samopoczucie dzieci. Pragniemy by MOTYLKI z wielką ochotą i radością uczęszczały do przedszkola.

Wychowawcy grupy

mgr Gabriela Pachowicz 

mgr Lucyna Satarowska 

Skip to content