Misie – Charakterystyka grupy

Misie to grupa dzieci 4,5- letnich, które trzeci rok uczęszczają do przedszkola. Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani. Przedszkole to nasz drugi dom. W naszej grupie zawsze jest miło, wesoło i zabawnie. Z uśmiechem przychodzimy do przedszkola i tak samo je opuszczamy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy, słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek. Podczas pobytu w przedszkolu chętnie zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, rozwijamy swoje zainteresowania oraz budujemy relacje z rówieśnikami. W przedszkolu czujemy się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia.

                         Wychowawcy grupy: mgr Agnieszka Biśta

                                                              mgr Iwona Junka

                                                              mgr Maria Zaryczańska- nauczyciel wspomagający

Skip to content