Sówki – Prezentacja grupy

Nasza Grupa „Sówki” liczy 25 dzieci, wśród których jest 16 dziewczynek i  9 chłopców.  Chętnie uczęszczamy do przedszkola, choć jesteśmy jeszcze mali i dopiero zaczynamy naszą edukacyjną przygodę. Cechuje nas otwartość, ciekawość świata  i aktywność, zarówno  podczas zabaw, jak i zajęć. Bardzo lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej  i na placu zabaw. Wspólnie  uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielne i koleżeńskie.  Z chęcią poznajemy nowe wierszyki, piosenki i rymowanki. Lubimy zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą i zajęciami edukacyjnymi, dzięki czemu uśmiech, nie znika z naszych twarzy.

                                                                     Wychowawcy grupy:

                                                                     mgr Krystyna Bednarska,  mgr Lucyna Satarowska

Skip to content