Misie – Prezentacja grupy

Grupa II „Misie” to 3,4 -latki.

Nasz odział pracuje w godzinach: 8.00 – 15.00. Misie to dzieci pełne energii i ciekawe świata. Drugi rok uczęszczają do naszego przedszkola. Z łatwością uczą się nowych wierszy, piosenek czy rymowanek. Aktywnie uczestniczą i włączają się we wszystkie proponowane formy aktywności, organizowane przez nauczyciela w grupie. Lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień spędzony w przedszkolu wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci, codziennie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W naszej grupie staramy się być dla siebie mili i wdrażamy dzieci do przestrzegania zasad i norm grupowych, uczymy samodzielności, współdziałania, dokonywania wyborów i dochodzenia do kompromisu. Kształtujemy nawyki higieniczno- kulturalne, staramy się: myśleć, mówić, słuchać i działać w atmosferze bezpieczeństwa i życzliwości. Z zajęć dodatkowych mamy rytmikę, język angielski i w tym roku będziemy realizować program kulinarny „Kuchcikowo- zdrowo i kolorowo”.

                                                                                             Pozdrawiamy wszystkich.

                              Wychowawcy grupy: mgr Agnieszka Biśta i mgr Maria Zaryczańska.

Skip to content